Clasamentul campionatului pentru copii “Eu pot să înot”

Lista participantilor “ Craul pe piept” Fete 5-6 ani

 

Codul de participare Nume , Prenume Rezultat  
5/6-01 Hincu Anastasia 0,46,86 1
5/6-02 Girjev Andrea 0,46,96 2

 

Lista participantilor “ Craul pe piept” Baieti 5-6 ani

 

Codul de participare Nume , Prenume Rezultat Clasament
5/6-07 Gritcan Alexandru 0,31,41 1
5/6-05 Groza Victor 0,35,40 2
5/6-06 Anegroaie Mihai 0,36,29 3
5/6-08 Porcereanu David 0,39,68 4
5/6-02 Pahomi Dragos 0,40,60 5
5/6-04 Terenti Antonio 0,50,16 6
5/6-01 Patras Victor 0,51,02 7
5/6-03 Pozdirca David 0,56,88 8

 

Lista participantilor “ Craul pe piept” Fete 7-8 ani

 

Codul de participare Nume , Prenume Rezultat Clasament
7/8-03 Derivolcova Polina 0,19,68 1
7/8-08 Chirita Mikaela 0,20,06 2
7/8-04 Anegroae Alexandra 0,24,81 3
7/8-07 Gurita Gabriela 0,29,90 4
7/8-06 Muntean Maria-Gabriela 0,32,37 5
7/8-01 Nacu Alexandrina 0,32,79 6
7/8-02 Rotaru Corina 0,34,80 7
7/8-05 Gotornicean Gabriela 0,35,47 8
7/8-09 Dogaru Loredana 0,41,53 9
7/8-10 Nicolaescu Kalina 0,55,29 10

 

Lista participantilor “ Craul pe piept” Baieti 7-8 ani

 

Codul de participare Nume , Prenume Rezultat Clasament
7/8-01 Hincu Tristan 0,19,86 1
7/8-16 Liubcenco Victor 0,21,37 2
7/8-02 Chistrea Marius 0,25,20 3
7/8-12 Cutarev Valentin 0,25,35 4
7/8-14 Gritcan Robert 0,26,16 5
7/8-13 Bujac Nichita 0,26,80 6
7/8-09 Florea Daniil 0,26,95 7
7/8-03 Nistor Maxim 0,27,06 8
7/8-18 Frumusachi Liviu 0,29,05 9
7/8-11 Bogdan Marius 0,29,62 10
7/8-19 Turcan Marius 0,30,57 11
7/8-07 Galetchi Anton 0,30,66 12
7/8-15 Clima Adrian 0,31,13 13
7/8-05 Stirbu Dorian 0,31,20 14
7/8-06 Cuculescu Stefan 0,31,30 15
7/8-17 Buliga Nichita 0,33,68 16
7/8-20 Sagoneanu Dumitru 0,34,56 17
7/8-08 Cazacu Bogdan 0,35,22 18
7/8-04 Tentiuc Cristian 0,35,65 19
7/8-10 Paladi Dumitru 0,36,60 20

 

Lista participantilor “ Craul pe piept” Fete 9-10 ani

 

Codul de participare Nume , Prenume Rezultat Clasament
9/10-03 Ciornei Marionela 0,22,21 1
9/10-07 Gheorghita Alexandra 0,23,68 2
9/10-08 Vremere Sofia 0,25,81 3
9/10-06 Stratulat Bianca 0,27,67 4
9/10-02 Popa Maria-Magdalena 0,29,10 5
9/10-04 Platon Loredana 0,30,90 6
9/10-05 Plamadeala Nicoleta 0,37,19 7

 

Lista participantilor “ Craul pe piept” Baieti 9-10 ani

 

Codul de participare Nume , Prenume Rezultat Clasament
Maioru Vlad 0,17,97 1
9/10-17 Chiper Cezar 0,20,33 2
9/10-12 Onilov Alexandru 0,20,78 3
9/10-21 Efros Ilie 0,21,69 4
9/10-24 Mincovschi Egor 0,21,81 5
9/10-04 Volcov Alexandru 0,22,25 6
9/10-11 Botnaru Ilia 0,22,78 7
9/10-22 Cojacaru Victor 0,24,02 8
9/10-16 Tiucov Daniil 0,24,21 9
9/10-20 Levinta Pavel 0,24,32 10
9/10-09 Begu Eric 0,24,42 11
9/10-02 Drumea Cezar 0,25,19 12
9/10-08 Poribin Cristian 0,26,22 13
9/10-13 Bodean Nicolae 0,26,49 14
9/10-14 Coloscov Daniil 0,27,13 15
9/10-18 Dascal Sandu 0,27,49 16
9/10-15 Stavila Cristian 0,29,04 17
9/10-03 Morosan Ionut 0,29,31 18
9/10- 05 Hanu Liviu-Gheorg 0,29,63 19
9/10-07 Dobretov Evgenii 0,29,75 20
9/10-23 Balmus Vlad 0,30,17 21
9/10-06 Secrieru Ernest 0,31,49 22
9/10-10 Mincovschi Egor 0,38,20 23

 

Lista participantilor “ Craul pe piept” Fete 11-12 ani

 

Codul de participare Nume , Prenume Rezultat Clasament
11/12-01 Sirbu Anastasia 0,20,29 1
11/12-03 Volontir Mihaela 0,24,96 2
11/12-07 Porcereanu Elezaveta 0,25,34 3
11/12-05 Plamadeala Daniela 0,25,99 4
11/12-06 Cebotari Evelina 0,26,60 5
11/12-04 Secrieru Cezara 0,27,50 6

 

Lista participantilor “ Craul pe piept” Baieti 11-12 ani

 

Codul de participare Nume , Prenume Rezultat Clasament
11/12-06 Stratulat Nicu 0,16,50 1
11/12-12 Ceh NiKita 0,17,47 2
11/12-07 Ureche Daniel 0,17,93 3
11/12-10 Fricatel Nicolai 0,19,02 4
11/12-11 Tiucov Iacov 0,19,69 5
11/12-08 Jamba David 0,20,62 6
11/12-15 Amarfii Stefan 0,20,97 7
11/12-16 Bodiu Bogdan 0,21,93 8
11/12-04 Slobozenu Bucur 0,22,26 9
11/12-02 Garila Nellu 0,22,26 9
11/12-14 Alexei Octavian 0,22,88 10
11/12-03 Marga Georgel 0,25,02 11
11/12-13 Turcan Dan 0,26,94 12
11/12-09 Furculita Iurii 0,27,50 13
11/12-01 Gonceaiuc Maxim 0,30,70 14
11/12-05 Clima Mircea 0,39,19 15

 

Lista participantilor “ Craul pe piept” Fete 13-14 ani

 

Codul de participare Nume , Prenume Rezultat Clasament
13/14-01 Stog Corina 0,20,00

 

Lista participantilor “ Craul pe piept” Baieti 13-14 ani

 

Codul de participare Nume , Prenume Rezultat Clasament
13/14-05 Godoroja Vlad 0,13,88 1
13/14-04 Cozacu Ion 0,14,60 2
13/14-03 Lisii Adrian 0, 16,50 3
13/14-01 Mihalcean Marius 0,20,18 4
13/14-02 Zabudschii Egor 0,20,25 5
13/14-06 Vrabii Cristian 0,23,42 6

 

 

Facebook